Sukces naszego ucznia w konkursie plastycznym "Kto ty jesteś? Polak mały"

Inspiracją do działań artystycznych stał się dla nas konkurs plastyczny "Kto ty jesteś? Polak mały" ogłoszony przez Dom Kultury Włókniarzy w Bielsku - Białej. Do etapu szkolnego przygotowaliśmy z uczniami klas I-VIII około 29 prac tworząc wystawę poświęconą 100 - leciu Niepodległości. We finale osiem prac reprezentowało naszych młodych artystów.

28 listopada Jan Zalewski  otrzymał zaproszenie na wernisaż połączony z ogłoszeniem wyników i wręczeniem mu nagrody za zdobycie I miejsca!

Składamy gratulacje dla Laureata i gorące podziękowania dla wszystkich uczestników.
Tekst i zdjęcia: mgr Barbara Wszołek

konkurs_kto konkurs_kto konkurs_kto