Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Konkurs wiedzy o polskim parlamencie

W dniu 20.11.2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o polskim parlamencie. Organizatorem konkursu jest Wszechnica Sejmowa, a swoim patronatem objął go Marszałek Sejmu. Sam konkurs poprzedziła prezentacja multimedialna przedstawiona przez pracowników  Biura Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu  dotycząca architektury i historii Sejmu oraz trybu ustawodawczego.

Organizatorzy konkursu, którzy jeżdżą po całej Polsce i odwiedzili już ponad 100 szkół, przybyli do nas na zaproszenie absolwenta naszej szkoły Posła na Sejm Rzeczpospolitej Pana Grzegorza Pudy.

Zdjęcia:  Biuro Posła Grzegorza Pudy.

konkurs_o_parlamencie konkurs_o_parlamencie konkurs_o_parlamencie
konkurs_o_parlamencie konkurs_o_parlamencie konkurs_o_parlamencie