Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Kadra pedagogiczna

Kadra dydaktyczna szkoły

rok szkolny 2018/2019

Dyrektor szkoły

mgr Grażyna Proch

V-ce dyrektor szkoły

mgr Dorota Batko

 

 Nauczyciele

pedagog szkolny                             

               mgr Monika Buczek

psycholog szkolny

               mgr Joanna Piper

biblioteka szkolna                           

               mgr Elżbieta Markiewicz

świetlica szkolna                             

               mgr Paulina  Markowska              

               mgr  Anita  Tekieli

               mgr Barbara Wszołek            

               mgr Jolanta Kruk

               mgr Magdalena Gawenda-Pezda

edukacja wczesnoszkolna

              mgr Anna Kryszczuk- Bańbur

               mgr Anita Tekieli

               mgr Agata Mańczyk

               mgr Celina Wandzel

               mgr Bogusława Wyporek

j.polski 

               mgr Dorota Batko

               mgr Marzena Mędrzak

               mgr Adriana Sawa

matematyka

                 Urszula Grzędziel

                 mgr Dorota Mikołajczyk

j.angielski

                  mgr Bartłomiej Paszylk

                  mgr Katarzyna Puchalska

j. niemiecki

                  mgr Alicja Kuźmińska

przyroda

                  mgr Bronisława Seremak-Kos

biologia

                  mgr Bronisława Seremak-Kos

geografia

                   mgr Bronisława Seremak-Kos 

chemia

                  mgr Katarzyna Zawadzka-Wilczyńska

fizyka

                  mgr Joanna Kruk

historia i społeczeństwo

                   mgr Marek Śleziona

wiedza o społeczeństwie i edukacja dla bezpieczeństwa

                   mgr Stanisław Grzybowski

plastyka

                    mgr Barbara Wszołek

muzyka

                   mgr Renata Wajdzik

                   mgr Barbara Wszołek

zajęcia techniczne i technika

                    mgr Elżbieta Grzybowska

zajęcia komputerowe i informatyka

                     mgr Anna Myszka

wychowanie fizyczne

                     mgr Bartłomiej Sznepka

                     mgr Romuald Szyra

                     mgr Grzegorz Gomółka

religia

                    ks. Grzegorz Piekiełko

                    mgr Lidia Malarz