"Czwartki lekkoatletyczne" 3 października 2013 - udział naszych uczniów

3 października 2013 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zawodach sportowych z cyklu „Czwartki lekkoatletyczne”, organizowanych przez klub sportowy „Sprint”. Atmosfera w czasie trwania zawodów była wspaniała. Zawodnicy dopingowali się nawzajem, a pomimo chłodnego popołudnia wszyscy uczestnicy spisali się na medal.

Udział reprezentantów naszej szkoły w zawodach zakończył się sukcesem, gdyż zdobyliśmy aż dwanaście medali w różnych konkurencjach lekkoatletycznych. Wszystkim uczestnikom i medalistom wielkie gratulacje.

Skok wzwyż:

rocznik 2003 dziewczynki: