Bajarz 2013

Już po raz ósmy odbył się Miejski Ogólnoszkolny Konkurs BAJARZ ROKU organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Bielsku-Białej.
    Szkolny etap, stanowiący eliminacje do ogólnoszkolnego konkursu, przeprowadzono w naszej szkolnej bibliotece 1 października 2013 r. Przystąpiło do niego 6 uczennic z klas IV i VI, które pokazały swoje umiejętności świadomego i pięknego posługiwania się językiem, opowiadając przygotowaną wcześniej bajkę, baśń lub opowiadanie.

bajazr_2013_1 bajazr_2013_1

Komisja wyłoniła dwie laureatki: Anię Kokoryn i Kasię Blicharz, obie z klasy 4A. Uczennice te 23 października reprezentowały naszą szkołę w finale, który odbył się w sali kinowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul Sterniczej 4 w Bielsku-Białej. Zdaniem komisji konkursowej poziom występów był bardzo wysoki i wyrównany. Nasza uczennica Ania Kokoryn otrzymała wyróżnienie specjalne.

bajarz2013 bajarz2013 bajarz2013
bajarz2013