Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Dickens i jego dzieła- wystawa z duchami

W ramach przeprowadzanej w naszej szkole Innowacji pedagogicznej z języka angielskiego i polskiego, w styczniu została przygotowana wystawa dzieł Charlesa Dickensa. Dzięki współpracy szkolnej biblioteki z innymi bielskimi bibliotekami wypożyczyliśmy kilka książek, których nie posiadalismy. 
 
Wystawie towarzyszyły postacie duchów z powieści "Opowieść Wigilijna", przechadzające się po korytarzach. 
Tekst i zdjęcia: mgr Katarzyna Puchalska
wystawa_Dickens wystawa_Dickens wystawa_Dickens
wystawa_Dickens wystawa_Dickens wystawa_Dickens
wystawa_Dickens wystawa_Dickens wystawa_Dickens
wystawa_Dickens wystawa_Dickens wystawa_Dickens
wystawa_Dickens