Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Powitanie wiosny.

W dniu 22 marca klasy młodsze powitały wiosnę. Tego dnia uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się na sali gimnastycznej i każda klasa zaprezentowała swoją piosenkę,wiersze oraz zagadki. Po części artystycznej udaliśmy się na spacer w celu poszukiwania zwiastunów wiosny z gaikiem i marzanną. Piosenką i wierszem pożegnaliśmy zimę.

Tekst i media: mgr Paulina Koczara

wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna
wiosna wiosna wiosna