Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Bal karnawałowy 2018

„W karnawale w karnawale wybieramy się na bale!”. Pod tym hasłem we wtorek 13 lutego 2018  roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas I-III. Bogaty program zabaw i konkursów z nagrodami przygotowany i prowadzony przez p.Renię Wajdzik sprawił, iż żadne dziecko się nie nudziło. Dzieci wystąpiły w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, aniołki, rycerze i różne zwierzątka ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na ten dzień dzięki zaangażowaniu rodziców – państwu Taniewskim- sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną kolorowymi  balonami.  
 
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i świetną zabawę.
Tekst: mgr Bogusława Wyporek
Zdjęcia: mgr Karolina Gomółka
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal
bal bal bal