Święto Biblioteki

W naszej szkole , dzięki wzbogaceniu się o nowe pomieszczenie biblioteka mogła, zgodnie z tegorocznym hasłem Miesiąca Bibliotek Szkolnych: "Biblioteki szkolne - bramy do życia", zorganizować wystawę przybliżającą sylwetkę patrona szkoły i dzieje turystyki górskiej w naszym mieście i regionie, szkolny etap konkursu „Bajarz Roku” oraz konkurs pięknego czytania wierszy Juliana Tuwima dla uczniów klas trzecich.

czytanie2013 czytanie2013 czytanie2013

Na zakończenie miesiąca Kółko Biblioteczne zaprosiło wszystkich uczniów naszej szkoły do odświętnie udekorowanej biblioteki , gdzie podczas przerw, za prawidłowe rozwiązanie  zagadek lub quizów, można było otrzymać słodki upominek.

swieto2013 swieto2013 swieto2013
swieto2013