Udział naszych uczniów w Mistrzostwach LA Szkół Podstawowych Miasta Bielska-Białej.

8 maja 2012 na stadionie lekkoatletycznym przy klubie sportowym Sprint w Bielsku-Białej odbyły się międzyszkolne zawody lekkoatletyczne w konkurencji czwórbój lekkoatletyczny. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: chłopców (Patryk Lech, Kamil Milcz, Mateusz Fuczik, Mateusz Sojka, Kacper Gnela, Kuba Kwaśniak) i dziewcząt (Emilia Wróbel, Marta Surdy, Natalia Machała, Klaudia Machała, Małgorzata Stępień, Karolina Stettner). Wszyscy dzielnie walczyli o uzyskanie jak najlepszych wyników. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli czwarte miejsce, a dziewczęta ósme. Warto dodać, że do zawodów zostało zgłoszonych aż dziewiętnaście szkół. Gratulacje osiągniętych wyników i sportowej postawy składamy wszystkim reprezentantom naszej szkoły, a szczególnie Patrykowi Lechowi, który w klasyfikacji indywidualnej zajął trzecie miejsce.:))

zawody_la_1 zawody_la_1 zawody_la_1
?