Udział naszych uczniów w Mistrzostwach Szkół Miasta Bielska-Białej w narciarstwie alpejskim 2012

Sześcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Mistrzostwach Szkół Miasta Bielska-Białej w narciarstwie alpejskim 2012, które zostały zorganizowane 6 marca na Skrzycznem w Szczyrku.
       W zawodach, w kategorii chłopców szkół podstawowych uczestniczyli: Mikołaj Sitarz(zajął 6 miejsce), Jakub Kos(20 miejsce), Jakub Ziomek(28 miejsce). W kategorii dziewcząt: Emilia Wróbel(17 miejsce), Wiktoria Sas-Jaworska(19 miejsce), Anna Górka(21 miejsce). W klasyfikacji ogólnej nasza szkoła zajęła ósme miejsce. Gratulujemy naszym reprezentantom osiągniętych wyników i sportowej postawy.