„Polecam Ci tę książkę ” w naszej szkole.

„Polecam Ci tę książkę ” – to hasło przewodnie VIII Międzyszkolnego  Konkursu  „Mistrz Pięknego Czytania” organizowanego przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich i  Szkołę Podstawową nr 13 w Bielsku-Białej. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. W etapie szkolnym wzięlo udział ośmioro uczniów z klas 4-7. Komisja konkursowa zdecydowała, że  Wiktoria Bednarz z klasy 4B będzie  reprezentować naszą szkołę w etapie międzyszkolnym. W Domu Kultury w Lipniku, gdzie wystąpili reprezentanci  szkół Bielska-Białej oraz okolicznych gmin, Wiktoria pięknie przeczytała fragment „Pinokia” i  zdobyła wyróżnienie.

Tekst i zdjęcia: mgr Elżbieta Markiewicz

konkurs_czytanie konkurs_czytanie konkurs_czytanie