Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Znaczek pocztowy Mikołaja Kopernika "

Dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym " Znaczek pocztowy Mikołaja Kopernika " organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową w Dąbrowie Tarnowskiej. Celem konkursu było przybliżenie sylwetki sławnego Polaka - Mikołaja Kopernika oraz popularyzacja ogólnej wiedzy astronomicznej.
   Nasze uczennice Malwina Klimczak (1b) i Dominika Tekieli (4b) za swoje prace otrzymały wyróżnienie oraz nagrody książkowe.

Gratulujemy:)

b_150_100_16777215_00_images_2015_Konkurs_znaczek_IMG_20150521_090424.jpg

Prace można zobaczyć na stronie organizatora www.sp2dt.pl w zakładce Konkursy.

mgr Paulina Markowska
mgr Agata Mańczyk