Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI.

W dniu 11 września 2015r. w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego klas IV-VI. Uczniowie mieli okazję poczuć się jak na prawdziwych wyborach zaznaczając nazwisko wybranego kandydata na karcie do głosowania i wrzucając ja do prawdziwej urny wyborczej.
Wybory_rsu Wybory_rsu Wybory_rsu
Wybory_rsu Wybory_rsu  

WYNIKI WYBORÓW DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS IV-VI

LISTA UCZNIÓW KTÓRZY DOSTALI SIĘ DO SAMORZĄDU:

Filip Sitarz                           6a

Anna Ceglarz                      4a

Patrycja Żebranowicz         5a

Karol Żmuda                       4b

Nina Sarnicka                     5a

Mikołaj Woch                      5b

Katarzyna Blicharz              6a

Zuzanna Wiewióra              6a

Bartek Gurak                       5b

Dominika Tekieli                  5b

Maria Bizoń                         6b

Paweł Pezda                       4a

Marysia Kamińska              5a

Agnieszka Kozioł                4a