Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Nasz udział w mikołajkowym turnieju piłki ręcznej oraz siatkowej

Nasz udział w mikołajkowym turnieju piłki ręcznej oraz siatkowej, który odbył się 5.12 w hali sportowej BBTS „Widok” organizowanym przez SP 1 zakończył się sporym sukcesem. W piłce ręcznej dziewczynki po bardzo wyrównanych i zaciętych meczach zajęły drugie miejsce, a chłopcy pierwsze. W piłce siatkowej grały zespoły trzyosobowe. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły dziewczynek i trzy zespoły chłopców. Pierwsze miejsce zdobyły dziewczynki, a chłopcy 2,3 oraz 7. Gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: mgr Bartłomiej Sznepka

turniej2018 turniej2018 turniej2018
turniej2018 turniej2018 turniej2018