Zakończenie jesiennych startów w zawodach sportowych z cyklu Czwartki LA.

Zakończyliśmy  jesienne starty w zawodach sportowych z cyklu Czwartki LA. Gratulacje dla uczniów, którzy reprezentowali naszą szkołę. Specjalne gratulacje dla medalistów, a są nimi:
Wiktoria Biskup  – złote medale w skoku w dal, w biegu na 60 m, na 300 m oraz srebrny medal w skoku wzwyż.
Jagoda Pytlarz – brązowy medal w biegu na 600m.
Aleksandra Jura – srebrne medale w biegu na 600m. oraz w rzucie piłeczką palantową.
Maksymilian Michnik – brązowy medal w skoku w dal.
Wojciech Walusiak – srebrny i brązowy medal  w skoku wzwyż.
Paweł Janoszek – srebrny medal w biegu na 1000m.
Seweryn Ceglarz – srebrny medal w rzucie piłeczką palantową.
Tekst i zdjęcia: mgr Bartłomiej Sznepka
czwartki_lekkoatletyczne2018 czwartki_lekkoatletyczne2018 czwartki_lekkoatletyczne2018
czwartki_lekkoatletyczne2018