Nasze sukcesy w roku szkolnym 2009/2010

Osiągnięcia dydaktyczne szkoły w roku szkolnym 2009/2010
  • W Konkursie Interdyscyplinarnym dla uczniów szkół podstawowych w etapie szkolnym wzięło udział 18 uczniów. Do kolejnego etapu zakwalifikowali się;Mateusz Grudzień, Agnieszka Stanclik, Martyna Pszczółka, Hanna Siuta. Laureatem został Mateusz Grudzień z kl. 6 b.
  •  VIII edycja Międzynarodowego  Konkursu Fotograficznego "Beskidy w kadrze zatrzymane" - 4 miejsce dla Martyny Pszczółki, wyróżnienie dla szkoły za liczny udział wśród bielskich szkół.
  • XVII edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mieszkam w Beskidach"
         kategoria Fotografia:
         I miejsce- A. Kleszcz kl.V, Mateusz Grudzień kl.VI b
             II miejsce- M. Surdy  kl. IV a, M. Sojka kl.IV a
             IV miejsce- A. Kos kl.VI b, M. Madej kl.VI a
          kategoria Technika mieszana-
             I miejsce-    Barbara Wojtuszek kl. VI a
  • W XIV Okręgowym  Konkursie „ Zwierzęta naszych pól i lasów”(organizator LOP, PZŁ) do eliminacji przeszły 3 osoby: Małgorzata Juraszek, Martyna Pszczółka, Kinga Kijowska.
  • W Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA wyniki bardzo dobre za prace indywidualne( zielniki) otrzymali: Bartłomiej Małecki, Anita Kos, Piotr Ochocki.
  • Wyróżnienie dla szkoły za zorganizowanie akcji zbiórki elektrozłomu, a nagrody otrzymali uczniowie: Barbara Wojtuszek, Bartłomiej Małecki.
  • Wyróżnienie dla szkoły od Kapituły PCK za wieloletnią współpracę i przeprowadzenie kursów pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • W konkursie "Mały Ratownik"zorganizowanym przez Zarząd Rejonowy PCK w Bielsku-Białej laureatkami zostały Agata Kleszcz i Karolina Kopaczka.
  • W Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez LO nr 3 im. St. Żeromskiego wzięło udział 11 uczniów klas 6. Do drugiego etapu przeszły 2 uczennice. Dyplom Laureata otrzymała Martyna Pszczółka.
  • W Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Gimnazjum Zgromadzenia córek Bożej Miłości w Bielsku-Białej 4 miejsce zdobyła Martyna Pszczółka oraz 5 miejsce Hanna Siuta.
  • W Międzyszkolnym Ekumenicznym Konkursie Wiedzy Biblijnej "Jonasz" wzięło udział 37 uczniów z klas IV-VI. Do międzyszkolnego etapu przeszło 12 uczniów, a do finału zakwalifikowały się: Karolina Kopaczka z kl.5 i Anna Szczurek z kl.6 b.
  • W konkursie "Anioł mój nieodłączny przyjaciel" organizowany przez przez radio "Anioł Beskidów" oraz Książnicę Beskidzką 1 miejsce w kategorii szkół podstawowych otrzymała Anna Pacanowska z kl. 4 a.
  • W Międzyszkolnym Konkursie Mitologicznym "Olimpijskie potyczki"  wyłoniona w szkolnym etapie reprezentacja naszej szkoły w osobach: Martyna Pszczółka, Ewa Markowska, Estera Czub zajęła IV miejsce.
  • W konkursie plastycznym na projekt odznaki "Strażnik Czystej Ziemi" ogłoszonym przez fundację Czysta Ziemia 2 miejsce zdobył Bartłomiej Małecki oraz wyróżnienia otrzymali Barbara Wojtuszek i Jakub Małecki.
  • W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” wyróżnienia otrzymały Anna Pacanowska i Martyna Pszczółka.
  • W V Olimpiadzie Przedszkolaków 2010 zorganizowanej przez Przedszkole nr 39 i Gimnazjum nr 14 w Bielsku-Białej reprezentacja naszej szkoły zajęła V miejsce.
  •  W XIV Ogólnopolskim Górskim„Biegu"Magurki"
              o  III miejsce w kategorii dziewcząt SP- Marta Główczyńska
              o  II miejsce w kategorii chłopców SP- Jakub Stettner
              o III miejsce w kategorii chłopców SP- Bartłomiej Małecki
  • W Biegach Przełajowych na Magurkę:
              o  I miejsce - klasy młodsze- Mateusz Fuczik
              o  II miejsce- klasy młodsze -Emilia Wróbel
              o  I miejsce - klasy starsze- Anna Szurek
  • W rozgrywkach Ligi Szkół Bielskich  w Pływaniu - 1 miejsce w kategorii chłopców   ( J. Stettner kl.6 b)
  • W V Biegu Ulicznym "Ku Słońcu":
              o I miejsce w kategorii chłopców SP- Jakub Stettner
              o  II miejsce w kategorii chłopców SP- Bartłomiej Małecki
              o III miejsce w kategorii chłopców SP- Damian Gutan
              o  II miejsce w kategorii dziewcząt SP- Jadwiga Kamińska
              o III miejsce w kategorii dziewcząt SP-
  • W Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy pożarniczej - 2 miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych zdobyła Ewelina Jura.