Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Przedszkolaki na zajęciach z robotyki w naszej szkole.

W ramach akcji Europejskiego Tygodnia Kodowania 2018 r. 19 października 2018 r. zaprosiliśmy do naszej pracowni komputerowej grupę  "Leśnych skrzatów" z Przedszkola nr 36 w Bielsku-Białej. Z pomocą uczniów naszej szkoły przedszkolaki budowały roboty, korzystając z klocków Lego Education,  a potem je programowały.

Zarówno uczniowie jak i przedszkolaki świetnie się bawili ucząc się  podstaw programowania.

Tekst i zdjęcia: mgr Anna Myszka

codeweek2018_przedszkole codeweek2018_przedszkole codeweek2018_przedszkole
codeweek2018_przedszkole codeweek2018_przedszkole codeweek2018_przedszkole