Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Pomagamy przedszkolakom w nauce programowania.

8 grudnia 2017 r. gościliśmy w naszej pracowni komputerowej grupę "Leśnych skrzatów" z Przedszkola nr 36 w Bielsku-Białej. Przedszkolaki z pomocą swoich kolegów z naszej szkoły stawiały pierwsze kroki w nauce programowania korzystając ze strony code.org, . Wydarzenie odbyło się w ramach akcji Godzina Kodowania 2017 .

Dzieci z przedszkola po poznaniu podstawowych zasad układania "puzzli" w programie, kodowali z Angry Birds.  Na twarzach dzieci można było zaobserwować wielkie zaangażowanie, ale także radość i uśmiech z odniesionego sukcesu.

Tekst i zdjęcia: mgr Anna Myszka

przedszkole przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole przedszkole
przedszkole przedszkole