Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2018 r.

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia Kółko Biblioteczne zorganizowało dla klas drugich turniej czytelniczy „W Stumilowym Lesie”. Konkurencje nawiązywały, jak co roku, do przygód Kubusia Puchatka, który wraz z Krzysiem podliczał punkty zdobyte przez uczestników turnieju zamieniając  je na cukierki. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały słodkie nagrody.

Tekst: mgr Elżbieta Markiewicz

pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak pluszak
pluszak pluszak