Pasowanie na czytelnika 2017

9 marca 2017 r. uczniowie klasy pierwszej zostali uroczyście przyjęci do grona czytelników naszej szkolnej biblioteki. Obejrzeli teatrzyk o „Dziwnej Królewnie” przygotowany przez koleżanki i kolegów z Kółka Bibliotecznego, odpowiadali na zagadki oraz wykazali się wiedzą na temat poszanowania książek i zachowania się w bibliotece. Wraz z pierwszą, samodzielnie wypożyczoną książeczką otrzymali również pamiątkowy dyplom, list i imienną zakładkę wykonaną przez dzieci ze świetlicy.

/pasowanie_na_czytelnika /pasowanie_na_czytelnika /pasowanie_na_czytelnika
/pasowanie_na_czytelnika /pasowanie_na_czytelnika