Święto Szkolnej Biblioteki 2015

Biblioteki  szkolne rządzą”  - pod tym hasłem  obchodzono w 2015 roku  już XVI Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.  Dniem wyjątkowym obchodów w naszej szkole było Święto Szkolnej Biblioteki zorganizowane i prowadzone przez uczniów kółka bibliotecznego.  Działo się wiele: Występy, konkursy, wystawki, zagadki; było kolorowo, ciekawie, wesoło, bajkowo, słodko… jednym słowem świątecznie. Można było również wyrazić swoją opinię na temat naszej biblioteki  na specjalnie przygotowanym arkuszu.

swieto_biblioteki swieto_biblioteki swieto_biblioteki
swieto_biblioteki swieto_biblioteki