Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Zaproponuj książki do biblioteki - ankieta

W związku z przystąpieniem naszej Szkoły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i możliwością pozyskania dużych funduszy na zakup książek zwracamy się z prośbą o pomoc  do wszystkich czytelników biblioteki (uczniów, nauczycieli i rodziców)w zaplanowaniu zakupów.

Zamierzamy zakupić nowości wydawnicze znajdujące się w aktualnej ofercie księgarskiej; literatura piękna dla dzieci i młodzieży, multimedia (w tym audiobooki, ekranizacje lektur), lektury szkolne, wydawnictwa popularnonaukowe związane z zainteresowaniami uczniów, albumy,  słowniki.

Kupując książki do biblioteki szkolnej pragniemy spełnić oczekiwania czytelników i zakupić takie pozycje, które są  zgodne  z ich oczekiwaniami i zainteresowaniami. Aby tak się stało prosimy wszystkich chętnych i zainteresowanych książkami o wypełnienie poniższej ankiety. 

Ankiety można dostarczyć do 25 marca 2019 r. do biblioteki  - osobiście
lub poprzez dziennik elektroniczny – nowa wiadomość – odbiorca – nauczyciel: Markiewicz Elżbieta.

Uwaga! Wśród uczestników ankiety zostaną rozlosowane upominki książkowe.

ZAPRASZAMY

Ankieta do pobrania