Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Codeweek w naszej szkole - podsumowanie.

b_150_100_16777215_00_images_2016_2017_codeweek2016_logoweek.pngW dniach 15 – 23 października uczniowie naszej szkoły pod opieką mgr Anny Myszki wzięli udział w Europejskim Tygodniu Kodowania Codeweek 2016, któregocelem jest popularyzacja i promocja nauki programowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W ramach tego wydarzenia przeprowadzono 20 zajęć z programowania. Klasy piąte i szóste budowały programy korzystając ze środowiska Scratch. Klasy trzecie sterowały żółwikiem korzystając z języka Logomocja. Klasy drugie, czwarte i pierwsze kodowały na platformie code.org.

Klasie pierwszej z ogromnym zaangażowaniem pomagali uczniowie klasy 6 B.

Miejmy nadzieję, że dzięki zajęciom narodzili się w naszej szkole młodzi programiści.

Otrzymaliśmy za nasz udział certyfikat

b_150_100_16777215_00_images_2016_2017_codeweek_certyfikat_certyficat.jpg

codeweek_event codeweek_event codeweek_event
codeweek_event codeweek_event codeweek_event
codeweek_event codeweek_event codeweek_event
codeweek_event codeweek_event codeweek_event
codeweek_event codeweek_event codeweek_event
codeweek_event codeweek_event codeweek_event
codeweek_event codeweek_event codeweek_event
codeweek_event codeweek_event codeweek_event