Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Godzina Kodowania - Szkoła Podstawowa nr 26 w światowej akcji Hour of Code

b_150_100_16777215_00_images_2016_2017_hourofcode_hour-of-code-logo.pngW dniach 5 -11 grudnia uczniowie naszej szkoły w ramach zajęć komputerowych i zajęć kółka informatycznego uczestniczą w Godzinie kodowania.

Godzina Kodowania, organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week), jest powszechnie uważana za największą inicjatywę edukacyjną w historii. Wzięło w niej dotychczas udział ponad 140 milionów uczestników, głównie uczniów, z całego świata.
Ta inicjatywa nie jest ograniczona tylko do szkół, może w niej brać udział każdy, w każdym wieku. Do tego nie jest potrzebne żadne przygotowanie informatyczne, czy w zakresie programowania.

Zachęcamy wszystkich do świetnej zabawy, do nauki logicznego i kreatywnego myślenia, twórczego rozwiązywania problemów z pomocą komputerów podczas tegorocznej Godziny Kodowania.

Wszystkie informacje znajdziecie na stronach: http://godzinakodowania.pl/ oraz http://hourofcode.com

godzina_kod godzina_kod godzina_kod