Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Europejski Tydzień Kodowania w naszej szkole.

b_150_100_16777215_00_images_2016_2017_codeweek2016_logoweek.png

W tym roku szkolnym przystąpiliśmy do Europejskiego Tygodnia Kodowania CodeWeek 2016.

CodeWeek, czyli Tydzień Kodowania to cykl warsztatów, szkoleń, debat i innych wydarzeń związanych z programowaniem, odbywających się w całej Europie.

W tym roku Europejski Tydzień Kodowania odbędzie się w dniach 15-23 października 2016. Tydzień Kodowania jest dla wszystkich, niezależnie od wieku, wykształcenia, płci i miejsca zamieszkania. Jest to niepowtarzalna okazja do spotkania ludzi, którzy chcą się uczyć i wzajemnie się inspirować.

"Uczymy kolegów Scratch #M_Kodowania" to pierwsze wydarzenie zgłoszone przez naszą szkołę  w ramach tej  inicjatywy.  Odbędzie się we wtorek na kółku informatycznym klas 4-6.

Następne już wkrótvce. Zapraszamy!