Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Konkurs z Nadzieją

W ramach zadania publicznego "VIII Piknik Rodzinny z Nadzieją" dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Bielsko - Biała zorganizowany został konkurs  "Warto pomagać". Organizatorem była Fundacja Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień "Nadzieja". Celem konkursu plastycznego było rozwijanie umiejętności i wrażliwości artystycznych, propagowanie niesienia pomocy potrzebującym, propagowanie idei wolontariatu. Podczas VIII Pikniku Rodzinnego z Nadzieją 23 czerwca b.r. zaprezentowane zostały prace Julii Skoczeń - II miejsce, Mai Michnik - wyróżnienie i Idy Kulas.

Tekst i zdjęcia: mgr Barbara Wszołek

my_gallery:konkurs_nadzieja2019