Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Wyniki konkursu językowo-plastycznego "Imagine J.K. Rowling"

Wyniki konkursu językowo-plastycznego "Imagine J.K. Rowling"
 
W międzynarodowym konkursie językowo-plastycznym "Imagine J.K. Rowling" zostali nagrodzeni następujący uczniowie naszej szkoły: Eryk Kulas (I miejsce w kategorii wiekowej do klasy 4), Alicja Laszczak (I miejsce w kategorii wiekowej do klasy 8), Vanessa Taniewska (wyróżnienie), Patrycja Żebranowicz (wyróżnienie). Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w kolejnym konkursie z cyklu "Imagine" w przyszłym roku szkolnym!
Tekst i zdjęcia: mgr Bartłomiej Paszylk
konkurs_rowling2019 konkurs_rowling2019 konkurs_rowling2019
konkurs_rowling2019