Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Wyniki konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych "The United States Expert"

 Prezentujemy listę laureatów konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych "The United States Expert" zorganizowanego przez naszą szkołę.
W kategorii klas 4-6:
1 miejsce – Igor Kusz (Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni), 27 pkt.
2 miejsce – Zofia Miniatorska (Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni), 25,5 pkt.
3 miejsce – Nicholas Kowalczyk (ZSP im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Warszawie), 25 pkt.
W kategorii klas 7-8:
1 miejsce – Iga Rozbicka (Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni), 32,5 pkt.
2 miejsce – Paulina Rogaczewska (Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni), 32 pkt.
3 miejsce – Aleksandra Kobza (PSP w Wierzchowinach), 29 pkt.
Wyróżnienia za udział w plastycznej części konkursu:
W kategorii klas 4-6: Weronika Kliś (Szkoła Podstawowa nr 26 w Bielsku-Białej), Eryk Kulas (Szkoła Podstawowa nr 26 w Bielsku-Białej), Patryk Batorek (Szkoła Podstawowa nr 26 w Bielsku-Białej).
W kategorii klas 7-8: Zuzanna Wirska (Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 w Warszawie), Kinga Jasiak (Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 w Warszawie), Natalia Książek (Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 97 w Warszawie), Tymoteusz Procner (Szkoła Podstawowa nr 26 w Bielsku-Białej), Patrycja Nikiel (Szkoła Podstawowa nr 26 w Bielsku-Białej).
Wyróżnione prace można obejrzeć na załączonych zdjęciach.
 
Laureatom oraz wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i życzymy szczęścia w kolejnych konkursach językowych organizowanych przez naszą szkołę. Już wkrótce podamy na stronie szkoły szczegółowe informacje dotyczące językowo-plastycznego konkursu „Imagine J.K. Rowling”, którego nie powinien przegapić żaden fan serii książek o Harrym Potterze!
Tekst i zdjęcia: mgr Bartomiej Paszylk
wyniki_usa wyniki_usa wyniki_usa
wyniki_usa wyniki_usa wyniki_usa
wyniki_usa wyniki_usa