Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Pola nadziei 2014

Pola nadziei
Pola Nadziei są programem, który został stworzony przez Organizację Charytatywną Marie Curie Cancer Care w Wielkiej Brytanii. Ideą programu jest pozyskiwanie funduszy na utrzymanie hospicjów , a także edukacja i uwrażliwienie społeczeństwa na los terminalnie chorego człowieka.
Żonkil jest międzynarodowym symbolem nadziei, przypomina nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszego towarzyszenia w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.
Misją Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego jest wybudowanie stacjonarnego hospicjum oraz pomoc w jego prowadzeniu, a także wspieranie wszelkich działań związanych z ruchem hospicyjnym.
W naszej szkole organizujemy  kiermasze z których dochód przeznaczony jest na Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Ogródek szkolny w którym zasadziliśmy  żonkile, tulipany i wrzosy zakwitnie na wiosnę to symbol naszej solidarności  i dobrego serca!
W  poprzednich latach zebrano łącznie 550 zł , natomiast w obecnym roku szkolnym 2013/14 zebraliśmy  105 zł z kiermaszu ozdób świątecznych  oraz  270 zł ze sprzedaży ciast i napojów w kawiarence szkolnej.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim Darczyńcom i zachęcamy do dalszej współpracy!!!!


Opiekunowie akcji: Renata Wajdzik
Paulina Markowska

pola_nadziei2014 pola_nadziei2014 pola_nadziei2014
pola_nadziei2014 pola_nadziei2014 pola_nadziei2014
pola_nadziei2014