Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

XVI edycja konkursu plastycznego „Co słonko widziało"

Do konkursu organizowanego przez Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz zostało zgłoszonych 191 prac z 36 placówek. 25 kwietnia 2019 r. odbyło się podsumowanie XVI edycji tegoż konkursu. Laureaci wzięli udział w artystycznych warsztatach oraz obejrzeli spektakl pt. „Pafnuki uczą jak oszczędzać energię. Wśród nagrodzonych znaleźli się nasi uczniowie:
 
JAN ZALEWSKI  - KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS IV-VI - WYRÓŻNIENIE 
 
PATRYCJA NIKIEL - KATEGORIA: UCZNIOWIE KLAS VII-VIII - WYRÓŻNIENIE 
 
Cieszymy się Waszymi sukcesami!
Tekst i zdjęcia: mgr Barbara Wszołek
konkurs_co_slonko2019 konkurs_co_slonko2019 konkurs_co_slonko2019
konkurs_co_slonko2019 konkurs_co_slonko2019 konkurs_co_slonko2019
konkurs_co_slonko2019