Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Konkurs 5x5 2017 informacja i regulamin

b_150_100_16777215_00_images_konkursbiblioteka2014_pocig.JPG

Jak co roku proponujemy wam zabawę polegającą na udzielaniu odpowiedzi na 5 pytań w pięciu etapach. Pytania będą dotyczyły różnych dziedzin wiedzy (w każdym etapie innej), a odpowiedzi na nie można znaleźć w księgozbiorze podręcznym  naszej  czytelni lub Internecie.
Kartki z odpowiedziami  oraz swoim imieniem  i nazwiskiem należy przynosić do biblioteki.
W każdym etapie można uzyskać do 10 punktów. Za udział  w każdym etapie można  uzyskać punkty dodatnie z zachowania oraz pozytywną ocenę z przedmiotu którego dotyczą pytania (tzn. z przyrody, języka angielskiego, historii, języka polskiego).
Osoby, które wezmą udział we wszystkich 5 etapach konkursu i udzielą prawidłowe odpowiedzi otrzymają nagrody książkowe.
Życzymy owocnych poszukiwań i ciekawych odkryć w świecie informacji!

POWODZENIA!

Regulamin konkursu do pobrania tutaj

Tekst: mgr Elżbieta Markiewicz