Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!  Więcej szczegółów tutaj

Konkurs 5x5 2016 informacja i regulamin.

b_150_100_16777215_00_images_konkursbiblioteka2014_pocig.JPGJak co roku proponujemy wam zabawę polegającą na udzielaniu odpowiedzi na 5 pytań w pięciu etapach. Pytania będą dotyczyły różnych dziedzin wiedzy (w każdym etapie innej), a odpowiedzi na nie można znaleźć w księgozbiorze podręcznym naszej czytelni lub Internecie. Kartki z odpowiedziami oraz swoim imieniem i nazwiskiem należy przynosić do biblioteki. W każdym etapie można uzyskać do 10 punktów. Za udział w każdym etapie można uzyskać punkty dodatnie z zachowania oraz pozytywną ocenę z przedmiotu którego dotyczą pytania (tzn. z przyrody, języka angielskiego, historii, języka polskiego). Osoby, które wezmą udział we wszystkich 5 etapach konkursu i udzielą prawidłowe odpowiedzi otrzymają nagrody książkowe. Życzymy owocnych poszukiwań i ciekawych odkryć w świecie informacji!
 

POWODZENIA!

Regulamin konkursu do pobrania tutaj

Tekst: mgr Elżbieta Markiewicz